Kontakt telefoniczny:  telefon
+48 503 840 015

Spawanie
Spawanie korpusu kotła centralnego ogrzewania
Laser
Cięcie laserem
Malowanie
Malowanie proszkowe oraz na mokro
Szlifowanie
Szlifowanie obudowy z blachy
Gięcie
Detale gięte na prasie krawędziowej ułożone na palecie

W dzisiejszych czasach niemal w każdej branży przemysłowej potrzebne są szybkie, precyzyjne i niewiążące się z wysokimi kosztami rozwiązania, które usprawnią proces produkcyjny. Cięcie laserem daje niezwykle wysoką powtarzalność nawet najbardziej skomplikowanych elementów, które nie wymagają dalszej obróbki. Wycinanie laserowe metali jest technologią termiczną, która wykorzystuje do obróbki wiązkę laserową, dlatego krawędzie cięte w ten sposób są perfekcyjne, cięta w ten sposób blacha topnieje i odparowuje.
Nasza firma wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom, długoletnie doświadczenie i dbałość, o jakość wykonywanych zleceń dzięki wykorzystaniu metody cięcia laserem blach, daje nam satysfakcję z profesjonalnie wykonywanej pracy. Wycinanie laserowe blach niesie ze sobą same korzyści, do głównych zalet tej metody zaliczamy miedzy innymi:

 • Możliwość wycinania dowolnego kształtu
 • Szybki czas realizacji zamówienia
 • Doskonała linia cięcia blachy
 • Maksymalne wykorzystanie blachy, minimalizacja odpadów
 • Wysokiej jakości krawędzie cięcia laserem
 • Otrzymane elementy nie wymagają obróbki wykańczającej
 • Redukcja kosztów dzięki pełnej automatyzacji
 • Wydajność procesów dzięki użyciu skoncentrowanej wiązki lasera

wycinanie laserowe usługi cięcie laserem podkarpackie obróbka metali gięcie na prasie krawędziowej

 

 

 

 

Sita do przesiewacza bębnowego wycinane za pomocą lasera światłowodowego.

 

 

 

 
Cięcie blach starymi, przestarzałymi metodami przy użyciu piły czy frezów, w porównaniu do technologii przyszłości, jaką jest cięcie laserem daje nam jasną odpowiedź, jeśli zadamy sobie pytanie, czy warto tracić swój cenny czas i pieniądze na przestarzałe metody obróbki metali. Wykorzystanie cięcia laserem stwarza nieograniczone możliwości, nawet, jeśli pracujemy przy filigranowych, skomplikowanych detalach. Cięcie za pomocą lasera to sprawdzona metoda wykorzystywana w różnych branżach przemysłowych cieniących najwyższą jakość otrzymanych produktów. Wycinanie laserowe wykorzystuje najnowsze technologie ograniczające błędy ludzi, przez co precyzja wykonywanych elementów daje stuprocentowe zadowolenie. Wydajność i powtarzalność wynikająca z robotyzacji procesu cięcia laserem dodatkowo skraca czas realizacji nawet najtrudniejszych, skomplikowanych zamówień. Szerokie zastosowanie wycinania laserowego widać w niemalże każdej branży przemysłu, miedzy innymi:

 • Motoryzacyjnej
 • Lotniczej
 • Stoczniowej
 • Budowlanej
 • Architektonicznej
 • Meblowej
 • Tekstylnej

cięcie laserem stali wypalanie w blasze cięcie stali

 

 

 

 

 

Przegrody wycinane laserowo z blachy czarnej 12 mm.

 

 

 

 


Wycinanie laserowe idealnie wpisuje się w założenia, aby cięcie blachy odbywało się precyzyjne i szybko, dlatego użycie lasera daje nam poczucie komfortu, dokładności, prędkości oraz pewności z otrzymanego produktu już na etapie początkowym. Cięcie laserem blach stało się w dzisiejszych czasach niezastąpioną formą pracy na etapie produkcji. Różnorodność wykorzystania możliwości tej technologii znajduje zastosowanie i poparcie klientów, którzy cenią sobie jakość, precyzję i czas.

 

Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby do usług cięcia laserem w naszej firmie.

Formularz kontaktowy

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń: Rafał Bednarz, tel.: 503 840 015

E-mail: email

 

Nasza lokalizacja

Nasze usługi obróbkę metali, malowanie proszkowe, elementy konstrukcji stalowych kierujemy dla Klientów w całej Polsce, szczególnie z takich regionów, jak: województwo mazowieckie, województwo dolnośląskie, województwo śląskie, województwo świętokrzyskie, województwo podkarpackie, województwo lubelskie, województwo podlaskie, województwo małopolskie, województwo łódzkie, województwo lubuskie, województwo zachodniopomorskie, województwo opolskie, Sosnowiec, Nowy Sącz, Tarnów, Mielec, Lublin. Lubin, Oświęcim, Nowy Sącz, Zamość, Tomaszów Lubelski, Jarosław, Kraków, Stalowa Wola, Nisko, Tarnobrzeg, Kolbuszowa, Sanok, Świdnik, Ale również jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami pochodzącymi z innych miast i miejscowości w naszym kraju oraz na współpracę z Klientami z zagranicy!