Kontakt telefoniczny:  telefon
+48 503 840 015

Spawanie
Spawanie korpusu kotła centralnego ogrzewania
Laser
Cięcie laserem
Malowanie
Malowanie proszkowe oraz na mokro
Szlifowanie
Szlifowanie obudowy z blachy
Gięcie
Detale gięte na prasie krawędziowej ułożone na palecie

Rozwój cywilizacyjny na całym świecie jest coraz szybszy, nieustannie przybywają nowe zabudowania a w miastach tworzą się szkodliwe zanieczyszczenia dla zdrowia. Smog w ostatnich czasach to słowo, które budzi coraz większe obawy o to, czy zdążymy szybko przeciwdziałać kancerogennym substancjom i pyłom. Wykorzystywany w sezonie grzewczym opał słabej jakości znacznie wpływa na pogorszenie jakości powietrza. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dzięki wykorzystaniu technologii cięcia laserem blach wdrożyliśmy linię innowacyjnej produkcji typoszeregu kotłów wodnych Bat-Gaz EKO o mocy nominalnej 15-25 kW opalanych granulatem drewna typu pellet. Zakupiony przez nas laser światłowodowy BLM Group LS5 daje ogromne możliwości wykorzystania cięcia laserem blach, wycinania laserem usprawniając proces produkcyjny niemalże każdej branży przemysłowej. Świadczone przez naszą firmę kompleksowe usługi Cięcia laserem cechuje staranne wykonanie w bardzo krótkim czasie. Gotowy produkt posiada kształty i wymiary adekwatne do oczekiwań klientów. Dzięki precyzji i wysokiej powtarzalności wycinanych elementów cięcie laserem blach nie ma konkurencji wśród innych metod obróbki. Większość branży czerpie korzyści z cięcia laserowego, co zdecydowanie usprawnia ich wydajność. Dynamiczny rozwój technologii powoduje nieustanną rewolucję w przemyśle, prym wiodą firmy, które wykorzystują oferowane przez nas usługi cięcia laserem w Tomaszowie Lubelskim i całej Polsce dostosowując swoje technologie do zapotrzebowania światowego rynku i standardów. Cięcie laserem niesie za sobą szereg korzyści takich jak:

  • Wydajność procesów dzięki użyciu skoncentrowanej wiązki lasera
  • Możliwość szybkiego wdrożenia produkcji małoseryjnej i wielkoseryjnej
  • Ekspresowa produkcja nawet najbardziej skomplikowanych detali
  • Wysoka powtarzalność procesu
  • Małe straty materiałowe powstałe na skutek cięcia
  • Precyzyjna obróbka w zakresie wąskich tolerancji wymiarowych.
  • Gładka powierzchnia krawędzi cięcia


Świadczone przez naszą firmę usługi cięcia laserem zapewniają uzyskanie dowolnych kształtów przy pracy na różnych grubościach rozmaitych materiałów. Zakupiona przez naszą firmę nowoczesna maszyna światłowodowa posiada oprogramowanie, dzięki któremu realizacja zamówień odbywa się ekspresowo i bezbłędnie, bez straty czasu i dodatkowych kosztów. Cechy, którymi charakteryzuje się obróbka laserowa sprawiają, iż można dzięki niej wykonać wiele skomplikowanych operacji technologicznych, otrzymane produkty szybko trafiają gotowe do montażu i nie marnujemy czasu na dalszą pracę, ponieważ nie jest potrzebna żadna dodatkowa obróbka końcowa. Dodatkową zaletą jest możliwość wprowadzania zmian na dowolnym etapie obróbki laserowej.
Jesteśmy przygotowani do współpracy z najbardziej wymagającymi klientami z każdej branży przemysłu. Zapraszamy do zapoznania się z oferta naszej firmy.

Formularz kontaktowy

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń: Rafał Bednarz, tel.: 503 840 015

E-mail: email

 

Nasza lokalizacja

Nasze usługi obróbkę metali, malowanie proszkowe, elementy konstrukcji stalowych kierujemy dla Klientów w całej Polsce, szczególnie z takich regionów, jak: województwo mazowieckie, województwo dolnośląskie, województwo śląskie, województwo świętokrzyskie, województwo podkarpackie, województwo lubelskie, województwo podlaskie, województwo małopolskie, województwo łódzkie, województwo lubuskie, województwo zachodniopomorskie, województwo opolskie, Sosnowiec, Nowy Sącz, Tarnów, Mielec, Lublin. Lubin, Oświęcim, Nowy Sącz, Zamość, Tomaszów Lubelski, Jarosław, Kraków, Stalowa Wola, Nisko, Tarnobrzeg, Kolbuszowa, Sanok, Świdnik, Ale również jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami pochodzącymi z innych miast i miejscowości w naszym kraju oraz na współpracę z Klientami z zagranicy!