Kontakt telefoniczny:  telefon
+48 503 840 015

Spawanie
Spawanie korpusu kotła centralnego ogrzewania
Laser
Cięcie laserem
Malowanie
Malowanie proszkowe oraz na mokro
Szlifowanie
Szlifowanie obudowy z blachy
Gięcie
Detale gięte na prasie krawędziowej ułożone na palecie

Lakierowanie proszkowe Lublin

BAT GAZ oferuje bogaty wachlarz usług. Oprócz szeroko pojętej obróbki stali, klienci mogą skorzystać chociażby z takich usług jak lakierowanie proszkowe. Posiadamy swoją własną malarnię proszkową, zatrudniamy fachowców specjalizujących się w malowaniu proszkowym po to aby umożliwić naszym klientom skorzystanie z wysokiej jakości usług.

Lakierowanie proszkowe w BAT GAZ

Lakierowanie proszkowe jest jednym z najtrwalszych wykończeń. Szczególnie jeśli zależy nam na tym, by zabezpieczyć, zapewnić ochronę przed korozją. Lakierowanie proszkowe z powodzeniem wykorzystywane jest w branży przemysłowej. Wtedy gdy chcemy uchronić jakiś element konstrukcji przed korozją lub wykonać drobną renowację elementu stalowego. W BAT GAZ korzystamy z najbardziej innowacyjnych metod wykorzystywanych w lakiernictwie. Naszym klientom którzy chcą skorzystać z usług lakierowania proszkowego dajemy do wyboru całą paletę kolorów. Przez co mogą oni dobrać konkretny odcień do elementu, który ma być poddawany malowaniu (lakierowaniu). Jeśli chcesz odnowić, przedłużyć żywotność części konstrukcyjnych, metalowych lub zwyczajnie chcesz uzyskać powłokę dekoracyjną - lakierowanie proszkowe będzie najlepszym rozwiązaniem.

Usługi BAT GAZ w Lublinie

Firma BAT GAZ ma swoją siedzibę w Tomaszowie Lubelskim stąd też Lublin jest lokalizacją z którą najczęściej bywa kojarzona firma. Lakierowanie proszkowe jest jedną z usług, które firma BAT GAZ realizuje dla klientów zamieszkujących Lublin. Jesteśmy otwarci na współpracę. Do realizacji każdego zlecenie podchodzimy w pełni profesjonalnie a usługi takie jak malowanie czy lakierowanie proszkowe wykonujemy zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Chcesz skorzystać z profesjonalnej usługi lakierowania proszkowego? Skontaktuj się z firma BAT GAZ w celu realizacji zlecenia.

              Sprawdź też nasze usługi: usługi cięcia laserem, gięcie na prasie krawędziowej