Kontakt telefoniczny:  telefon
+48 503 840 015

Spawanie
Spawanie korpusu kotła centralnego ogrzewania
Laser
Cięcie laserem
Malowanie
Malowanie proszkowe oraz na mokro
Szlifowanie
Szlifowanie obudowy z blachy
Gięcie
Detale gięte na prasie krawędziowej ułożone na palecie

Lakierowanie proszkowe Biłgoraj

BAT GAZ w swojej ofercie posiada nie tylko usługi związane z obróbka metali. Jedną z oferowanych usług jest także lakierowanie proszkowe. Sprawdzony i skuteczny sposób pokrywania farbą różnego rodzaju powierzchni. W naszej firmie korzystamy z dobrodziejstw nowoczesnej technologii, posiadamy swój własny park maszynowy, który pozwala nam wykonywać takie usługi jak lakierowanie proszkowe, malowanie proszkowe w sposób szybki, skuteczny i niezwykle dokładny.

Jak wykonujemy usługę lakierowania proszkowego?

Zaawansowana metoda nakładania farby proszkowej w tym cały proces lakierowania proszkowego wykonujemy dla wielu projektów. Zlecają nam je nie tylko klienci indywidualni ale również firmy i zakłady produkcyjne. Lakierowanie proszkowe znajduje swoje zastosowanie w niemal każdej branży. Lakierowania proszkowego sprawia, że pomalowana powierzchnia jest dużo bardziej odporna na zarysowania, ścieranie a nawet blaknięcie. Jednak dla uzyskania możliwie najlepszego efektu malowania proszkowego potrzeba fachowców i zastosowania profesjonalnych maszyn. Jeśli więc chcesz, by usługa była wykonana wykonana od początku do końca w pełni profesjonalnie podejmij współpracę z firmą BAT GAZ.

Zakres działalności firmy BAT GAZ

W zakresie lakierowania proszkowego jesteśmy specjalistami, dlatego też z powodzeniem nasze usługi wykonujemy dla klientów z całego kraju. Biłgoraj to jedna z lokalizacji w której kompleksowo wykonujemy usługi w zakresie lakierowania proszkowego. Biłgoraj to nie jedyne miasto w województwie lubelskim w którym działamy. Z naszych usług mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy Biłgoraja, ale również z pobliskich miejscowości. Jesteś z Biłgoraja, interesuje Cię lakierowanie proszkowe specjalistyczna usługa wykonywana przez naszą firmę? Skontaktuj się z nami zaproponujemy najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie.

 

Sprawdź też nasze usługi w innych lokalizacjach: lakierowanie proszkowe Lublin, cięcie laserem Warszawa