Kontakt telefoniczny:  telefon
+48 503 840 015

Spawanie
Spawanie korpusu kotła centralnego ogrzewania
Laser
Cięcie laserem
Malowanie
Malowanie proszkowe oraz na mokro
Szlifowanie
Szlifowanie obudowy z blachy
Gięcie
Detale gięte na prasie krawędziowej ułożone na palecie

Gięcie blach Rzeszów

BAT-GAZ specjalizuje się w usługach obróbki metali. Wieloletnie doświadczenie i znajomość nowoczesnych technologii sprawiła, że firma stale poszerza zakres swoich usług. Usługi spawalnicze, obróbki skrawaniem to jedne z najpopularniejszych usług jednak nie jedyne w ofercie firmy. W ramach obróbki metali BAT-GAZ oferuje swoim klientom usługę w zakresie gięcia blach. Metoda ta, znana również jako prasowanie krawędziowe, obróbka plastyczna metali, gięcie matrycowe.


Gięcie blach profesjonalna obróbka metali w BAT GAZ

Do obróbki metali niezbędny jest szereg specjalistycznych urządzeń maszyn i doświadczeni pracownicy. W BAT-GAZ dbamy o to wszystko, dlatego możemy wykonywać dla naszych klientów najwyższej jakości usługi dotyczące obróbki metali. Gięcie blach jest jedną z nich. Na zlecenie jesteśmy w stanie wykonać modyfikacje materiałów i elementów stalowych o różnych parametrach i rozmiarach. Gięcie blach poddajemy między innymi takim procesom jak: walcowaniu, wyginaniu, prostowaniu, zawijaniu. Na zlecenie klientów jesteśmy w stanie wykonać najbardziej wymagające zlecenia.


Profesjonalne usługi gięcia blach dla klientów z Rzeszowa

Firma BAT-GAZ wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i profesjonalny sprzęt do gięcia dowolnej blachy. Gięcie blachy i wszystkie tego tego rodzaju usługi związane z obróbką metali firma realizuje dla klientów z całej Polski w tym również dla klientów z Rzeszowa. Profilowanie blach jest jedną z bardziej powszechnych procesów obróbki metali. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami i klientami indywidualnymi, którym zależy na pojedynczych zleceniach. Jeśli Rzeszów to miasto w którym funkcjonuje Twoja firma, BAT GAZ może wykonać dla Ciebie usługi obróbki metali. Gięcie blach wykonujemy w sposób precyzyjny, skrupulatny według wcześniej przedstawionych wytycznych od klienta. Interesują Cię usługi w zakresie obróbki plastycznej blach a Rzeszów to lokalizacja w której działa Twoja firma? Skontaktuj się z nami abyśmy mogli zaproponować Ci możliwie najlepsze rozwiązanie którego szukasz.