Kontakt telefoniczny:  telefon
+48 503 840 015

Spawanie
Spawanie korpusu kotła centralnego ogrzewania
Laser
Cięcie laserem
Malowanie
Malowanie proszkowe oraz na mokro
Szlifowanie
Szlifowanie obudowy z blachy
Gięcie
Detale gięte na prasie krawędziowej ułożone na palecie

Cięcie laserem Puławy

Świadczymy usługi precyzyjnego cięcia laserowego metali. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami, jak również klientami indywidualnymi. Doradzamy, pomagamy ustalić wszystkie szczegóły tak, aby współpraca na każdym etapie realizacji zlecenia przebiegała sprawnie i bezproblemowo.


Usługi cięcia laserem - BAT GAZ

W naszej pracy łączymy najnowocześniejszą technologię, wiedzę i wieloletnie doświadczenie po to aby dostarczyć naszym klientom finalny produkt w pełni zgodny z ich oczekiwaniami. Nasz doświadczony zespół pracowników może zapewnić, że zlecenie będzie wykonane zgodnie z dokładnymi specyfikacjami - począwszy od projektu skończywszy na produkcji. Usługi wycinania laserowego i cięcie laserem wykonujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i przy użyciu specjalistycznych maszyn. Posiadamy swój własny park maszynowy, dzięki czemu zlecenia jesteśmy w stanie wykonać szybko i terminowo. Cięcie laserem to usługa, która wykonywana jest przez zespół fachowców z dużą precyzją. Klienci mogą spodziewać się, że otrzymają produkt w pełni zgodny z projektem i gotowy bez konieczności dodatkowej obróbki.


Zakres wykonywanych usług - Puławy i okolice

Firma BAT GAZ dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości branży może pozwolić sobie na świadczenie usług dla klientów w całej Polsce. Zakres działalności firmy jest duży, klienci z prawie każdej części Polski mogą zlecać usługi dotyczące cięcia laserowego. Puławy to jedna z lokalizacji w których obsługujemy naszych klientów w ramach realizacji usług cięcia laserem. Prowadzisz firmę w Puławach? Chcesz zlecić usługę cięcia laserowego sprawdzonej i profesjonalnej firmie? Skontaktuj się z nami!