Kontakt telefoniczny:  telefon
+48 503 840 015

Spawanie
Spawanie korpusu kotła centralnego ogrzewania
Laser
Cięcie laserem
Malowanie
Malowanie proszkowe oraz na mokro
Szlifowanie
Szlifowanie obudowy z blachy
Gięcie
Detale gięte na prasie krawędziowej ułożone na palecie

Cięcie laserem Przemyśl

BAT GAZ to firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w szeroko pojętej obróbce metali. W swojej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, technologię, produktywność, po to aby dostarczyć naszym klientom najwyższej jakości usługi. Jedną z oferowanych przez nas usług jest cięcie laserem. Od lat współpracujemy z firmami, zakładami produkcyjnymi wielu branż, a także klientami indywidualnymi dostarczając usługi cięcia laserem.

Cięcie laserem - jak wygląda taka usługa?

Współpracujemy z naszymi klientami począwszy od etapu planowania i opracowania planu, działania, aż po finalną realizację projektu. Rozwój technologii cięcia laserowego daje możliwość cięcia w blachach różnego rodzaju . Obróbce mogą być poddawane: stal, stal kwasoodporna, aluminium, miedź, mosiądz, brąz, stal ocynkowana . Zlecając cięcie laserem otrzymasz produkt w takiej formie, jaki jest wymagana dla Twojego projektu lub procesu produkcyjnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak sprostać wymaganiom klientów.

Usługi BAT GAZ w Twoim regionie

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy pozwolić sobie na to, by oferować nasze usługi dla każdego klienta (dla firm, jak również dla klienta indywidualnego) w całej Polsce. Cięcie laserem jest usługą, którą nasza firma świadczy nawet dla klientów zamieszkujących Przemyśl. Jeśli prowadzisz swoją firmę w Przemyślu i potrzebujesz zlecić usługę cięcia laserem możesz to zrobić u nas. Oczywiście Przemyśl to tylko jedna z lokalizacji w której działamy. Jednak jeśli chcesz zdecydować się na nasze usługi i jesteś z Przemyśla - skontaktuj się z nami zaproponujemy najlepsze warunki współpracy i indywidualną wycenę projektu

 

Sprawdź też nasze usługi w innych lokalizacjach: cięcie laserowe Jasło, cięcie laserowe Puławy, ciecie laserowe Dębica