Kontakt telefoniczny:  telefon
+48 503 840 015

Spawanie
Spawanie korpusu kotła centralnego ogrzewania
Laser
Cięcie laserem
Malowanie
Malowanie proszkowe oraz na mokro
Szlifowanie
Szlifowanie obudowy z blachy
Gięcie
Detale gięte na prasie krawędziowej ułożone na palecie

Cięcie laserem Krosno

BAT GAZ to firma z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy usługi w zakresie szeroko pojętej obróbki stali. Firma w swojej bogatej ofercie usług posiada między innymi cięcie laserem, gięcie, spawanie. Każda z tych usług wykonywana jest przez zespół doświadczonych fachowców. Zlecając cięcie laserem lub inną usługę możecie mieć Państwo pewność, że będzie ona wykonana z największą precyzją i w wyznaczonym terminie.


Usługi cięcia laserem w BAT GAZ

Zlecenia cięcia laserem przyjmujemy zarówno od firm i dużych przedsiębiorstw jak również od klientów indywidualnych. Jesteśmy gotowi na współpracę z każdym klientem. Dysponujemy własnym sprzętem posiadamy swój park maszyn. Dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie w zakresie obróbki metali. Cięcie laserem wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii. Nasi klienci mogą mieć pewność, że usługi w zakresie cięcia laserowego będą wykonane z największą starannością i według określonych standardów.


Cięcie laserem - gdzie dostępne nasze usługi?

Firma BAT GAZ znana jest nie tylko na Lubelszczyźnie (tutaj ma swoją siedzibę) to jedna z tych firm, która rozpoznawalna jest w całym kraju. Usługi dotyczące obróbki metali w tym cięcia laserowego oferuje nie tylko w swoim regionie ale również w innych większych miastach w Polsce. Krosno jest jednym z takich miast. Zapotrzebowanie na usługi dotyczące cięcia laserowego w Krośnie i na Podkarpaciu jest bardzo duże. Krosno jest miastem w którym świadczymy nasze usługi. Jesteś z Krosna i chcesz uzyskać więcej informacji na temat usługi cięcia laserowego? Skontaktuj się z nami przedstawimy ofertę i zaproponujemy najbardziej korzystne warunki współpracy.