Kontakt telefoniczny:  telefon
+48 503 840 015

Spawanie
Spawanie korpusu kotła centralnego ogrzewania
Laser
Cięcie laserem
Malowanie
Malowanie proszkowe oraz na mokro
Szlifowanie
Szlifowanie obudowy z blachy
Gięcie
Detale gięte na prasie krawędziowej ułożone na palecie

Cięcie laserem Krasnystaw

BAT GAZ to firma która świadczy swoje usługi w zakresie specjalistycznej obróbki metali. W województwie lubelskim firma jest szczególnie rozpoznawalna i polecana ze względu na swoją działalność. Jako jedna z nielicznych firm w tym regionie oferuje usługi cięcia laserem. Realizuje projekty produkcyjne jak również te dotyczące obróbki jednostkowej. Ponadto klienci którzy chcą zlecić cięcie laserem mogą to zamawiając usługe w BAT GAZ tak naprawde z dowolnej lokalizacji. Może to być Krasnystaw lub inne miasto w województwie lubelskim.

Specjalistyczne usługi cięcia laserem

Firma dokłada wszelkich starań aby zlecone usługi były wykonane w pełni profesjonalnie i w wyznaczonym terminie. Usługi takie jak cięcie laserem, czy innego rodzaju obróbkę metali wykonuje niezwykle precyzyjnie dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn. Każde zamówienie realizowane jest w ścisłej współpracy z klientem. Dzięki czemu można spodziewać się wykonania usługi na możliwie najwyższym poziomie.

BAT GAZ to wyspecjalizowana firma, która zna się na cięciu laserowym i może zaoferować fachową pomoc i profesjonalne doradztwo realizowanych zleceń. Specjalistyczne usługi takie jak cięcie laserem wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszych maszyn - mamy swój własny park maszynowy.

Krasnystaw to miasto w którym działa Twoja firma a Ty potrzebujesz pomocy w zakresie realizowanych usług dotyczących cięcia laserem? Skontaktuj się z nami doradzimy możliwie najlepsze rozwiązania w zakresie obróbki metali i zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat usługi cięcia laserowego, skontaktuj się z nami przedstawimy szczegóły oferty.