Kontakt telefoniczny:  telefon
+48 503 840 015

Spawanie
Spawanie korpusu kotła centralnego ogrzewania
Laser
Cięcie laserem
Malowanie
Malowanie proszkowe oraz na mokro
Szlifowanie
Szlifowanie obudowy z blachy
Gięcie
Detale gięte na prasie krawędziowej ułożone na palecie

Cięcie laserem Jasło

Cięcie laserem to jedna z nowoczesnych metod obróbki metali, określana w branży również jako metoda niekonwencjonalna. Dzięki tej metodzie obróbki metalu wiele branż może zwiększyć wydajność pracy w tym przyspieszyć proces produkcji wielu komponentów. Szczególnie zważywszy na fakt, że cięcie laserowe stosuje się do różnego rodzaju blach. Cięcie laserowe nie jest złożonym procesem obróbki. Wiązka światła skupiona na małej powierzchni blachy tnie ją dzięki wysokiej temperaturze topnienia.


Dla kogo usługi cięcia laserem?

Cięcie laserowe jest usługą potrzebną w wielu branżach, zwłaszcza w tych w których niezbędny jest szybki i płynny proces produkcyjny. Dlatego też naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona klientów. Zarówno tych którzy na co dzień działają w branży produkcyjnej oraz tych którym zależy na obróbce konkretnego elementu/materiału. Wszystkie zlecenia realizujemy z dużą dokładnością, dzięki czemu nasi klienci mogą spodziewać się usług wykonanych na najwyższym poziomie.


Oferta usług Bat Gaz - lokalizacja Jasło

Zależy nam na dostarczaniu klientom wysokiej jakości usług cięcia laserowego i obróbki metali przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii. Nasi klienci są dla nas priorytetem, dlatego chcemy im dać możliwość skorzystania z naszych usług w całej Polsce. Jasło również znalazło się na mapie naszych świadczonych usług. Dla klientów z Jasła realizujemy usługi dotyczące cięcia laserem w tym również szeroką ofertę związaną z obróbką metali. Jesteś z Jasła i chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty? Zadzwoń bądź skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.