Kontakt telefoniczny:  telefon
+48 503 840 015

Spawanie
Spawanie korpusu kotła centralnego ogrzewania
Laser
Cięcie laserem
Malowanie
Malowanie proszkowe oraz na mokro
Szlifowanie
Szlifowanie obudowy z blachy
Gięcie
Detale gięte na prasie krawędziowej ułożone na palecie

Cięcie laserem Dębica

Firma BAT GAZ może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w obróbce metali. Wiedza i znajomość branży przełożyły się rozwój firmy. Obecnie BAT GAZ świadczy bogatą ofertę usług związanych z szeroko rozumianą obróbką metali. Jedną z nich jest cięcie laserem. Firma posiada swój własny park maszyn, dzięki czemu może oferować swoje usługi nie tylko klientom indywidualnym ale firmom, które chcą zlecić obróbkę metalu na skalę masową.


Zakres wykonywanych usług

Cięcie laserowe jest usługą, którą wykonują nasi wykwalifikowani pracownicy. Naszym klientom zapewniamy wsparcie na każdym etapie wykonywanego zlecenia. Dzięki czemu mogą mieć oni kontrolę nad całym procesem produkcji i obróbki metalu. Decydując się na cięcie laserowe w BAT GAZ nasi klienci mogą mieć pewność, że zlecając nam usługę otrzymają produkt w takiej formie, jaki jest wymagany do danego projektu lub procesu produkcyjnego.


Usługi BAT GAZ w lokalizacji Dębica

Firma specjalizuje się w usługach obróbki metalu na szeroką skalę. Dowodem tego jest również zakres działalności firmy. Dębica to jedno z tych miast w których BAT GAZ świadczy swoje usługi. Cięcie laserem i inne tego typu usługi klienci z Dębicy mogą zlecać firmie BAT GAZ. Interesuje Cię usługa cięcia laserem? Dębica - w tej lokalizacji chcesz zlecić usługi? Zadzwoń lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.